logo
niedziela, 25, luty 2018
plenfrde

Oprogramowanie

NOWOŚĆ!!

Czytaj więcej...Program umożliwia odczyt, wizualizacje oraz zapis wyników pomiarowych do bazy danych. Współpraca z urządzeniami wyposażonymi w protokół Modbus RTU i Modbus TCP.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

 

Program do analizy, wizualizacji i archiwizacji wyników pomiarów. Przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządem DL7, DL7L.

 

 


Czytaj więcej...Program przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządem
DL7, DL7L. Umożliwia odczyt plików ustawień zapisanych przez przyrząd, modyfikację ustawień, zapis do pliku i zaprogramowanie przyrządu za pośrednictwem przenośnej pamięci USB. Program umożliwia również tworzenie nowych plików ustawień dla przyrządów.

 

 

Czytaj więcej...Program do analizy, wizualizacji i archiwizacji wyników pomiarów. Przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami MPI-C, MPI-CL, MPI-CN, MPI-D, MPI-DN.

 

 

 

Czytaj więcej...
Program przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami MPI-C, MPI-CN, MPI-CL, MPI-D i MPI-DN. Umożliwia odczyt plików ustawień zapisanych przez przyrząd, modyfikację ustawień, zapis do pliku i zaprogramowanie przyrządu za pośrednictwem przenośnej pamięci USB. Program umożliwia również tworzenie nowych plików ustawień dla przyrządów oraz odczyt pliku rejestru ustawień.

Czytaj więcej...Program do analizy, wizualizacji i archiwizacji wyników pomiarów. Przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami MPI-8 (nowa wersja) i MPI-8W. Umożliwia kontrolę oryginalności danych skopiowanych z karty MMC. Umożliwia selekcję danych, wyszukiwanie wartości maksymalnych, minimalnych, uśrednianie wyników, drukowanie raportów.

Czytaj więcej...Program przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami MPI-8 (nowa wersja) i MPI-8/4 (nowa wersja). Umożliwia odczyt, modyfikację i zapis nowych parametrów przyrządu przy pomocy plików ustawień.

 

 

 

Czytaj więcej...Program przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządem MPI-8E. Umożliwia odczyt, modyfikację i zapis nowych parametrów przyrządu przy pomocy plików ustawień.

 

 

 

Czytaj więcej...Program do analizy, wizualizacji i archiwizacji wyników pomiarów. Przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządem M-800. Umożliwia kontrolę oryginalności danych skopiowanych z karty MMC. Umożliwia selekcję danych, wyszukiwanie wartości maksymalnych, minimalnych, uśrednianie wyników, drukowanie raportów.

Czytaj więcej...Program przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami M-800 (I-800) . Umożliwia odczyt, modyfikację i zapis nowych parametrów przyrządu za pośrednictwem szeregowej transmisji asynchronicznej (RS 485).

 

 

 

Czytaj więcej...Program do analizy, wizualizacji i archiwizacji wyników pomiarów. Przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządem FP-3000, FP-3010, FP-3011, FP-3021 i FP-3031. Obsługuje wszystkie typy plików zapisywane przez przyrząd na karcie MMC. Umożliwia kontrolę oryginalności plików i danych skopiowanych z karty MMC, selekcję danych, wyszukiwanie wartości maksymalnych, minimalnych, uśrednianie wyników oraz drukowanie raportów.