logo
poniedziałek, 22, styczeń 2018
plenfrde

fp-30x1pmuProgram przeznaczony wyłącznie do współpracy z przyrządami FP-3011, FP-3021 i FP-3031. Umożliwia odczyt plików ustawień zapisanych przez przyrząd w pamięci wewnętrznej 2GB, modyfikację ustawień, zapis do pliku i zaprogramowanie przyrządu poprzez port USB. Dostępny jest również prosty i intuicyjny kreator do tworzenia nowych plików ustawień dla przyrządów. Program występuje w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej i niemieckiej.

 

Zastosowanie

  • Program przeznaczony do współpracy z miernikami FP-3011, FP-3021 i FP-3031.
  • Program obsługuje pliki ustawień zapisane przez przyrząd w pamięci wewnętrznej 2GB.
  • Program umożliwia otwarcie pliku ustawień, modyfikację ustawień przyrządu i zapis ustawień do pliku. Tak zmodyfikowany plik ustawień może służyć do zaprogramowania przyrządu za pośrednictwem portu USB.
  • Program może pracować w trybie EDYCJI - praca na istniejących plikach lub w trybie KREATOR - tworzenie nowych plików ustawień metodą "krok po kroku".
  • Program posiada prosty i intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika co sprawia, że ustawienie przyrządu do pomiaru dla dowolnie wybranej konfiguracji staje się znacznie prostsze i łatwiejsze.

Wersje programu

Pobierz programy (aby pobrać pliki musisz być zarejestrowanym użytkownikiem)