logo
niedziela, 25, luty 2018
plenfrde

Logowanie

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszej firmie? Zapraszamy do zapisania się:

Rejestratory, mierniki

Rejestrator temperatury i danych jest przemysłowym urządzeniem pomiarowym, który współpracuje z różnego typu czujnikami i przetwornikami. Jego zadaniem jest pomiar danej wielkości oraz archiwizacja (rejestracja) zmierzonych danych. Rejestratory temperatury i danych mogą pracować jako autonomiczne przyrządy pomiarowe, a także jako elementy komputerowego systemu pomiarowego. W zależności od modelu rejestrator danych może współpracować z czujnikami i przetwornikami temperatury (rejestrator temperatury), przetwornikami z wyjściem napięciowym, rezystancyjnym, impulsowym oraz w standardzie pętli prądowej 0/4-20mA, a także przetwornikami udostępniającymi dane w standardzie RS485 oraz w standardzie HART. 

Jeden rejestrator danych może współpracować z grupą kilku czujników (wielokanałowe rejestratory danych), w ofercie Metronic AKP znajdują się rejestratory posiadające od 3 do 42 kanałów. Rejestratory temperatury i danych, obok podstawowych, posiadają szereg funkcji dodatkowych, zwiększających ich parametry użytkowe. W zależności od konkretnego modelu są to przede wszystkim: graficzna prezentacja wyników na wyświetlaczu przyrządu, dodatkowe kanały obliczeniowe (umożliwiające np. wyliczanie wartości średniej z kilku wielkości), liczniki, funkcje alarmowo-sterujące oraz możliwość komunikacji przyrządu z systemem nadrzędnym. Wszystko to, wraz z szerokimi możliwościami konfiguracji, czyni z rejestratorów temperatury i danych produkcji Metronic AKP wygodne w obsłudze urządzenia o bardzo szerokim spektrum zastosowań.

 

NOWOŚĆ!!


Czytaj więcej...DL7L jest wielokanałowym rejestratorem danych, o budowie modułowej, w obudowie wolnostojącej. stworzonym z myślą o jak najlepszym przystosowaniu urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Rejestrator wyposażony jest w dotykowy, 7" kolorowy wyswietlacz LCD. W zależności od konfiguracji
istnieje możliwość wykorzystania od 3 do 42 wejść pomiarowych. Współpraca z czujnikami typu RTD, TC, przetwornikami z wyjściem prądowym 0/4-20mA oraz z wyjściem napięciowym 0-10V.

 

 

 

NOWOŚĆ!!


Czytaj więcej...DL7 jest wielokanałowym rejestratorem danych, o budowie modułowej, stworzonym z myślą o jak najlepszym przystosowaniu urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Rejestrator wyposażony jest w dotykowy, 7" kolorowy wyswietlacz LCD. W zależności od konfiguracji istnieje możliwość wykorzystania od 3 do 42 wejść pomiarowych. Współpraca z czujnikami typu RTD, TC, przetwornikami z wyjściem prądowym 0/4-20mA oraz z wyjściem napięciowym 0-10V. 

 

 

Czytaj więcej...Rejestrator danych z wewnętrzną pamięcią 2GB. 16 lub 8 kanałów analogowych, 4 lub 2 wejścia dwustanowe, 16 kanałów obliczeniowych. Możliwość bezpośredniego podłączenia czujników temperatury, przetworników z wyjściem 0/4-20mA, z wyjściem napięciowym w zakresie -0,8 V ÷ +0,8 V lub rezystancyjnym w zakresie 0 Ω ÷ 5 kΩ.

(zastępuje MPI-G)

Czytaj więcej...Rejestrator danych z wewnętrzną pamięcią 2GB w obudowie do montażu naściennego. 16 kanałów analogowych, 4 wejścia dwustanowe, 16 kanałów obliczeniowych. Możliwość bezpośredniego podłączenia czujników temperatury, przetworników z wyjściem 0/4-20mA, z wyjściem napięciowym w zakresie -0,8 V ÷ +0,8 V lub rezystancyjnym w zakresie 0 Ω ÷ 5 kΩ.

 

Czytaj więcej...Rejestrator danych z wewnętrzną pamięcią 2GB w obudowie przenośnej. 16 kanałów analogowych, 4 wejścia dwustanowe, 16 kanałów obliczeniowych. Możliwość bezpośredniego podłączenia czujników temperatury, przetworników z wyjściem 0/4-20mA, z wyjściem napięciowym w zakresie -0,8 V ÷ +0,8 V lub rezystancyjnym w zakresie 0 Ω ÷ 5 kΩ.

(zastępuje MPI-L)

Czytaj więcej...Rejestrator danych z wewnętrzną pamięcią 2GB. Współpraca z przetwornikami i urządzeniami udostępniającymi dane po magistrali cyfrowej RS485 zgodnie z protokołem Modbus RTU oraz w standardzie HART (również w trybie multidrop), 2 wejścia dwustanowe, 16 kanałów obliczeniowych.

(zastępuje MPI-G/M)

 

Czytaj więcej...Rejestrator danych z wewnętrzną pamięcią 2GB. Współpraca z przetwornikami i urządzeniami udostępniającymi dane po magistrali cyfrowej RS485 zgodnie z protokołem Modbus RTU oraz w standardzie HART (również w trybie multidrop), 2 wejścia dwustanowe, 16 kanałów obliczeniowych. Wersja do montażu naściennego.